×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

11.3.2017 TVOŘENÍ - RUČNÍ PRÁCE

Úvodní obrázekl aktuality

Zdravím všechny členy klubu i jejich rodinné příslušníky a tímto zvu na srazík za účelem tvoření-ruční práce posílí svaly a zlepší pohyblivost paží.Tvořit budeme dle schopností každého z vás,máte na výběr pracovat s proutím,senem, skořápkami,ubrouskovou technikou, modelování zápichů,úpravy bižuterie,atd.společnými silami zvládneme vše.Těm,kterým se bude líbit a dařit,mohou pokračovat i ve večerních či nočních hodinách, odjezd s Českých Budějovic je plánován v sobotu 11.3. na 10hod. na ranč u lomnice nad lužnicí,kromě dobré nálady vezměte sebou va še nepotřebné věci,které se upotřebí na tvoření Výletu zdar,zdraví Líba.

V případě Vašeho zájmu, Vašich dotazů, prosím pište na email fortovaliba@centrum.cz

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.