×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

Adventní trhy

Úvodní obrázekl aktuality

Vážení členové ROSKY České Budějovice,

stejně jako v předchozích, tak i v letošním roce budou mít neziskové organizace v rámci Adventních trhů na náměstí Přemysla Otakara II. ve dnech 25.11 – 23.12.2016 v době od 10.00 do 20.00 hodin možnost prezentovat a prodávat vlastnoruční výrobky ze svých tvůrčích dílen. K dispozici jim budou dřevěné uzamykatelné prodejní stánky na hlídaném tržišti (přes noc) s přípojkou na elektřinu. Pronájem stánků bude opět poskytnut bezplatně.

ROSKA ČB si rezervovala 1 celý stánek na termín 12. 12. - 14. 12. 16 ( pondělí , úterý, středa ). Obracíme se na Vás s prosbou o spolupráci na této akci. Pokud bude moci kdokoli z Vás pomáhat s prodejem a prezentací našich výrobků, budeme velice rádi. Také pokud vlastníte nebo vyrábíte různé dárkové předměty, můžeme je zahrnout do prodeje. Přihlaste se prosím na náš email, nebo na uvedená telefonní čísla a na všem se podrobně domluvíme.

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.