×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

Cvičení s Editou

Úvodní obrázekl aktuality

 

Fyzioterapeutka Mgr. Edita Strusková působí v RS centru Neurologické kliniky 1.LF UK a VFN v Praze. Má tedy bohaté zkušenosti s vedením skupinového i individuálního cvičení u osob s RS s různou mírou neurologického postižení. Skupinové cvičení pro osoby s RS s využitím různých cvičebních pomůcek (velký míč, malý míč, bosu, činky, pružné gumy apod.) je zaměřené především na zvýšení pohyblivosti, posílení oslabených svalů a trénink rovnováhy. 

Tato cvičení jsou každé úterý, od 16.30 a  od 17.30 a v pátek od 8.30. Pro velký zájem je nutná rezervace buď na emailu roska@roska-cb.cz  nebo na tel. č. 733 731 885 . 

Individuální cvičení pod vedením Mgr. Edity Struskové je v pátek od 9.30 - 12.00.

Na individuální cvičení je vždy nutná nutná telefonická rezervace.

Těšíme se na Vás :-)

 

 

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.