×
«
 

Online Feldenkraisova metoda II. - cvičení na židli

Úvodní obrázekl aktuality

První lekce se setkala s velkým úspěchem, na Vaše přání jsme spolu s Jitkou připravili lekci druhou - CVIČENÍ NA ŽIDLI.

Po vyplnění registračního formuláře (ZDE) Vám přijde email s pokyny k zaplacení příspěvku (virtuálního vstupného) na sbírkový účet 242 164 841 / 0300. Pro členy Rosky ČB (s přihláškou potvrzenou neurologem a se zaplaceným členským příspěvkem na rok 2019, 2020 či 2021) za 50 Kč, pro ostatní účastníky za 70 Kč. Pokud se rozhodnete zaslat větší částku a přispět tak na další aktivity centra, můžete, budeme moc rádi. :-). 

Pro snadnější identifikaci uveďte jako variabilní symbol Vaše telefonní číslo.  

Vážíme si Vaší podpory, děkujeme, že jste s námi!

UKÁZKA PRVNÍ LEKCE

OBJEDNAT PRVNÍ LEKCI

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.