×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

Rekondice Mačkov

Úvodní obrázekl aktuality

Rekondiční pobyt v Mačkově bude od 2.11.2019 do 9.11.2019. Kdo by měl zájem, neváhejte, už jsou volná jen poslední 3 místa. 

 Pobyt je od soboty do soboty a ubytování s plnou penzí (snídaně, oběd, večeře) stojí pro každého 2.400,- Kč. V této ceně není: jízda na koni (15min.) = 100,- Kč a 60min.bazén + 15min.masážní lůžko = 130,- Kč. Možno domluvit na místě, bazén objednán denně od 17.30hod.

Nutné doporučení neurologa.

Zájemci se mohou hlásit na e-mailu roska@roska-cb.cz 

 

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.