×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

Trousíme se na Kleť - NOVINKY

Úvodní obrázekl aktuality

Těšíme se na Vás 26. září od 9.00-15.00 na parkovišti Krásetín, pod horou Kleť, kde Vás zaregistrujeme, zaplatíte startovné a dostanete startovní číslo. Zaregistrovat se můžete také předem, za zvýhodněné startovné na odkazu https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZy0jpuxPWzoYH7aUNxOJ3wEqO4kDKWR7owatvKS7IJmo6Zw/viewform a zvolenou částku uhraďte na sbírkový účet na a částku uhraďte na sbírkový účet 242164841/0300, jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo. Jak rychle a jakým způsobem vrchol zdoláte (výstupem přímo pod lanovkou, pohodlnější cestou lesem či lanovkou), je už zcela na Vás :-). Nahoře na Vás bude čekat malé občerstvení, losování tomboly (těšit se můžete těšit např. na poukazy na virtuální realitu od Virtual Lab, produkty od společnosti Saloos a Mariola, poukazy do restaurace McDonalds a další) a k odpočinku zahraje kapela P.S.T.K. a pro děti je připravena lesní pedagogika ve spolupráci s Lesy ČR. 

Členové Rosky České Budějovice ( se zaplaceným členstvím) mají, při předložení průkazu, lanovku ZDARMA! :-)

Pro pacienty s roztroušenou sklerózou je zajištěna doprava od vlakové zastávky Holubov. V případě zájmu je nutné se nahlásit na emailu roska@roska-cb.cz. (uveďte jméno, příjmení, telefon a čas příjezdu)

Dobrou náladu s sebou!

Těšíme se na Vás!

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.