×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

GIVING TUESDAY

Úvodní obrázekl aktuality

Letošní Svátek dárcovství připadá na úterý 1.prosince. V loňském roce jsme otevřeli dveře do našeho Rehabilitačního centra dokořán a společně se širokou veřejností jsme zde cvičili pro pacienty s roztroušenou sklerózou. Letos, díky covidové pandemii, přicházíme o možnost setkat se s našimi přáteli a podporovateli, kterým není lhostejný osud těch, kterým život nakládá těžší břímě. Ale my to nevzdáváme, a i přes těžkosti, které opětovné uzavření centra přináší, jedeme dál! Naši pomoc a podporu potřebují „roskaři“ neustále a abychom jim mohli i nadále vracet sebedůvěru a radost ze života, potřebujeme Vás. Vás všechny, kteří umíte otevřít svá srdce a pomoci tam, kde to je potřeba! Letos možná i více, než kdy dříve.
Veškeré Vaše příspěvky jsou určeny na provoz Rehabilitačního centra Rosky České Budějovice, aby naše centrum i nadále mohlo zůstat nízkoprahovým a otevřeným místem pro všechny, bez ohledu na jejich sociální a ekonomickou situaci. Děkujeme, že jste v tom s námi, protože bez Vás by to nešlo!

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.