Nové cvičení

Snažíme se pro Vás rozšířit naši nabídku cvičení o další zajímavé lekce, a tady jsou :

každou středu od 15.00 si můžete přijít zacvičit s paní Jitkou Hosnedlovou na lekce podle Feldenkraisovy metody. 

Jedná se o  přirozený pohyb, kdy i vědomé dýchání je již považováno za cvičení. Nechte se i Vy pohltit tímto úžasným cvičením.

Feldenkraisova® metoda somatického vzdělávání (FM) je uznávaný celostní přístup, který využívá pohyb jako  prostředek v procesu učení. Díky schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. plasticita mozku) můžeme v jakémkoli věku využívat proces organického učení nejen ke zlepšování kvality pohybového spektra a odstranění řady obtíží a neduhů, ale i k rozvíjení svého celkového potenciálu. Změny na úrovni pohybu se promítají do všech aspektů života včetně vnímání, prožívání a myšlení. Feldenkraisova® metoda napomáhá  změnit celkovou kvalitu života a vystoupit z  navyklých vzorců a omezujících stereotypů nejen v pohybu. Tato metoda vám umožní zkvalitnění tělesných i duševních schopností. Pohyby jsou lehké, koordinované a bez zbytečné námahy. Zvýšíte si sebedůvěru. Zažijete radost ze cvičení a obnovíte si pocity hravosti a lehkosti pohybu. Začnete opět využívat inteligenci Vašeho těla a optimalizovat své pohyby.

 

a opět ve středu, vždy od 16.00 se slečnou  Katkou Žákovou se konají lekce Kondičního cvičení, kde si zlepšíte svou fyzickou výdrž. :-) 

Těšíme se na Vás