×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

Fotogalerie

Úvodní obrázek

Několik odkladů a napětí až do poslední chvíle, zda se bude akce vůbec moci zrealizovat, obrovská radost, když jsme povolení získali a ještě větší, když jsme viděli, jak se Vám akce líbí a že se všichni baví... To vše nás provázelo letošním ročníkem Rozsviťme Budějce! Celkem 160 slunečnic bylo rozebráno během 80 minut!!! Děkujeme všem za úžasnou atmosféru :-)

Úvodní obrázek

Na dlouho odkládané rekondici ve Vráži jsme se měli nádherně, čekání se vyplatilo :-) Na výlet jsme si vyrazili do Písku, na krásné sochy z písku, poznávali místní kavárny a okolí a pilně cvičili.. Posuďte sami :-)

Úvodní obrázek

Konání nultého ročníku akce Trousíme se na Kleť bylo až do konce napínavé, takřka do poslední chvíle jsme nevěděli, zda celou akci nezakáže vláda kvůli pandemii koronaviru a také počasí nám dávalo značně najevo, že nám nebude příznivě nakloněno... Sobota měla být nejchladnější a nejdeštivější z celého týdne. Nakonec epidemiologická situace akci dovolila a my se ji rozhodli zrealizovat i přes nepřízeň počasí. A jsme rádi!! Ač pršelo a na vrcholu byl dokonce sníh, účast byla přesto úžasná! Všichni účastníci si s sebou donesli i skvělou náladu a pozitivní energii, bylo to opravdu krásné, stálo to za to, děkujeme Vám!!! Těšíme se na příští rok, kdy už nám snad vyjde i krásné počasí a celou akci budeme moci zrealizovat v "plné parádě".