×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

Kurz Spirální stabilizace páteře - září 2022

Úvodní obrázekl aktuality
Bolí vás záda? Máte vyhřezlou ploténku, vadné držení těla či skoliózu? Intenzivní víkendový kurz Spirální stabilizace, který povede certifikovaná lektorka Ing Jana Janíčková, vás během 14 hodin naučí sestavu základních cviků na zpevnění svalového korzetu, který je zásadní při řešení problémů s vašimi zády. Tuto revoluční metodu v léčbě výhřezů plotének a dalších problémů se zády vyvinul MUDr Richard Smíšek a úspěchy s ní sklízí i v zahraničí. Neváhejte a přihlaste se na: https://forms.gle/6fHKE81MQwTjhBAJ6 
Cena víkendového kurzu - celkem 14 hodin je 4000 Kč.

Kdy: 3. - 4.9. 2022 vždy od 9.00-17.00

Kde: Rehabilitační centrum Rosky České Budějovice, Lipenská 869/17, České Buděovice

Všechny potřebné speciální pomůcky u nás dostanete během kurzu k zapůjčení a poté si je můžete i zakoupit. S sebou si vezměte pohodlné oblečení, ponožky a jídlo na celý den. 
Po absolvování kurzu můžete u nás ve cvičení pokračovat při skupinových lekcích od 130 Kč / lekci.

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.