×
«
 

Hejbni kostrou se blíží!

Úvodní obrázekl aktuality

Přijďte si zahrát volejbal ve prospěch lidí s roztroušenou sklerózou!

REGISTRACE ZDE

Kdy? : 18.5.2024 od 9.00 - 14.00

Kde? : ČEZ Areál Vltava, České Budějovice

A co Vás čeká? 

Turnaj v beach volejbale o krásný putovní pohár a poukázky na virtuální realitu od Virtual Lab, pro hráče zajištěn pitný režim, možnost využití dětského i workoutového hřiště a HLAVNĚ dobrý pocit z pomoci těm méně šťastným z nás - lidem s roztroušenou sklerózou!

Tak neváhejte a zaregistrujte se včas, počet míst je totiž omezen! 

Těšíme se na Vás

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.