Program MaRS 2020

 

Přinášíme program na MaRS, cvičení je opravdu různorodé a každý si najde to své. Dobrou náladu a cvičební úbor s sebou :-)

6. a 7. března se na Vás těšíme!

Věra, Petra a Terka

0

 

MaRS 2020 - cvičební maratón s roztroušenou sklerózou

Přijďte ná i letos podpořit na MaRS!

KDY : 6. - 7. 3. 2020

KDE : PEDAGOGICKÁ FAKULTA, KATEDRA VKZ, DUKELSKÁ 9, TĚLOCVIČNA V PŘÍZEMÍ - D114

Zacvičíme si jógu, powerjógu, bodystyling, cvičení na míčích, rehabilitační cvičení, zameditujeme si a mnoho dalšího!

Těšime se na Vás

Vaše Roska ČB

  mars 2020 billboard C Bud DATA variantaB

Změna - kondiční cvičení s Katkou

Kondiční cvičení s Katkou se přesouvá ze středy 16.00 na pátek od 16.00. Takže každý pátek odpoledne zlepšujeme kondičku :-) 

Děkujeme za pochopení

Rozvrh lekcí

Pro dokonalý přehled lekcí probíhajících u nás v centru jsme udělali nový rozvh. Individuálně zacvičit si můžete přijít kdykoliv mimo skupinové lekce.

Poznmka 2020 01 30 114257

Nové cvičení

Snažíme se pro Vás rozšířit naši nabídku cvičení o další zajímavé lekce, a tady jsou :

každou středu od 15.00 si můžete přijít zacvičit s paní Jitkou Hosnedlovou na lekce podle Feldenkraisovy metody. 

Jedná se o  přirozený pohyb, kdy i vědomé dýchání je již považováno za cvičení. Nechte se i Vy pohltit tímto úžasným cvičením.

Feldenkraisova® metoda somatického vzdělávání (FM) je uznávaný celostní přístup, který využívá pohyb jako  prostředek v procesu učení. Díky schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. plasticita mozku) můžeme v jakémkoli věku využívat proces organického učení nejen ke zlepšování kvality pohybového spektra a odstranění řady obtíží a neduhů, ale i k rozvíjení svého celkového potenciálu. Změny na úrovni pohybu se promítají do všech aspektů života včetně vnímání, prožívání a myšlení. Feldenkraisova® metoda napomáhá  změnit celkovou kvalitu života a vystoupit z  navyklých vzorců a omezujících stereotypů nejen v pohybu. Tato metoda vám umožní zkvalitnění tělesných i duševních schopností. Pohyby jsou lehké, koordinované a bez zbytečné námahy. Zvýšíte si sebedůvěru. Zažijete radost ze cvičení a obnovíte si pocity hravosti a lehkosti pohybu. Začnete opět využívat inteligenci Vašeho těla a optimalizovat své pohyby.

 

a opět ve středu, vždy od 16.00 se slečnou  Katkou Žákovou se konají lekce Kondičního cvičení, kde si zlepšíte svou fyzickou výdrž. :-) 

Těšíme se na Vás 

Podkategorie