×
«
 

Místo pro kvalitní život s roztroušenou sklerózou

Úvodní obrázekl aktuality

Jak dobře víte dne 20. 5. 2020  se měla v Hradci Králové konat  18. národní konference ,,Místo pro kvalitní život s roztroušenou sklerózou"  pořádaná Unie ROSKA - česká MS společnost, z. s.
Vzhledem k situaci, kdy se nemůžeme osobně na konferenci sejít, požádali jsme přednášející, aby své přednášky natočili. Na odkaze níže vám je zprostředkujeme. Přednášky zde najdete po dobu jednoho týdne.

Odkaz: https://www.roskajihlava.cz/clanky/18.narodni-konference.html

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.