×
«
 

První akce našeho turistického kroužku

Úvodní obrázekl aktuality
Procházku pro Vás připravuje Pavla Češková, nová posila našeho týmu, která už se na všechny moc těší :-)
Vyrazíme v sobotu 5. prosince busem č. 7, pak podél břehu Vltavy ke zřícenině hrádku Boršov, kde nazdobíme lesním zvířátkům stromeček. Všichni už nutně potřebujeme vylézt z našich ulit a nadechnout se čerstvého vzduchu, setkat se s přáteli a myslet na radostné zítřky. Sluníčko Vám slíbit nemůžu, ale krásný zážitek ano! Přestaňme si zoufat a vyražme! Udělejme si čas na sebe, na přátele a pomozme našemu tělu i duši.
Od pondělí 23.11.2020 je možnost shromažďovat se v počtu 6 osob, to dodržíme. Pokud se tento počet do termínu konání výletu nezvýší, bude se tato procházka opakovat i v následujícím týdnu - ve středu 9. prosince a v sobotu 12. prosince. Proto Vás prosím, abyste nahlásili svou účast, případně, který z těchto termínů preferujete, abych mohla všechno zorganizovat. Nahlásit se můžete na tel. 608180207, nebo na emailech pavla-ceskova@seznam.cz nebo roska@roska-cb.cz.

Těšíme se na Vás!!

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.