×
«
 

Partnersví

Úvodní obrázekl aktuality

Chcete se i Vy stát naším partnerem a podpořit tak rehabilitaci lidí s roztroušenou sklerózou?

Moc dobře víme, jak je dnešní doba složitá a finančně náročná a o to více si vážíme všech, kteří i v těchto časech myslí na ty, kterým život nachystal těžké zkoušky a kterým chybí to nejcennější v životě - zdraví. 

Jako poděkování nabízíme našim partnerům: 

  • 1 hodinu plaveckého tréninku s mistrem republiky r. 2014  
  • 50% slevu na týdenní cvičení v tělocvičně Rosky České Budějovice
  • přednášku ve Vaší firmě na téma společenská odpovědnost firem - ZDARMA
  • logo Vaší firmy na našich webových stránkách je samozřejmostí - podívejte se, mezi které úžasné společnosti se zařadíte PARTNEŘI 

... PROTOŽE BEZ VÁS BY TO NEŠLO...

Děkujeme


Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.