×
«
 

Přijďte si zacvičit s Míšou!

Úvodní obrázekl aktuality

Nebaví Vás už jen lenošení u vody? Přijďte si k nám každé srpnové úterý zacvičit s lektorkou z Bertiných lázní, Míšou Hrubou, která s Vámi od 17.30 protáhne celé tělo v rámci rehabilitačního cvičení, poradí na co se zaměřit a jak se správně hýbat a od 18.45 to s ní můžete rozvířit v rytmu latinsko-amerických tanců! 

Lekce si rezervujte - REHABILITAČNÍ CVIČENÍ nebo LATINSKO-AMERICKÉ TANCE

Cena za jednotlivou lekci = 150 Kč

Cena permanentky na 10 lekcí = 1300 Kč

Těšíme se na Vás!

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.