×
«
daruj správně obrázek

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

Ohlédnutí za adventní PonoRoskou

Úvodní obrázekl aktuality

Malé ohlédnutí za adventní PonoRoskou. Podívejte se, jak se celá akce vydařila. Účastníci s sebou donesli skvělou náladu, McDonalds dodal občerstvení a příroda nás zasypala čerstvým sněhem, prostě nádhera! 

A také nesmíme zapomenout na zajímavý rozhovor předsedkyně Rosky České Budějovice, Bc. Věry Švábové. 

Děkujeme za podporu MMČB a panu Ing. Jiřímu Svobodovi, náměstkyni hejtmana Jihočeského kraje doc. Ing. Lucii Kozlové, Ph.D. , síti restaurací McDonald's a všem účastníkům a přátelům, protože bez Vás by to nešlo! Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.