×
«
 

Pojďte se s námi Trousit na Kleť!

Úvodní obrázekl aktuality

23.9.203 již počtvrté společně podpoříme ty, kteří v životě neměli to štěstí být zdrávi a potřebují naši pomoc, podporu a pochopení a také budeme bořit tabu a mýty, které toto zákeřné invalidizující onemocnění - a tím roztroušená skleróza bezesporu je - provázejí.

Opět se sejdeme na parkovišti v Krasetíně, zdraví i nemocní, každý po registraci obdrží startovní číslo a společně vystoupáme až na vrchol (přímo pod lanovkou, cestou lesem či lanovkou, každý dle svých možností), kde bude připravena ochutnávka Pita, drobné občerstvení a k odpočinku zahraje živá hudba. Zde také budou dostupné informace o nemoci, edukační kvíz (s tematikou roztroušené sklerózy) i bohatá tombola s dary od našich partnerů. Pro děti je, ve spolupráci s Lesy ČR, připraven oblíbený edukační program lesní pedagogiky. 

Víme, že propojovat svět zdravých a nemocných a vyvracet fámy vznikající z neznalostí je základním kamenem budovaní vztahů mezi světem handicapovaných a zdravých lidí a jenom společně můžeme strhnout zdi, které oba světy oddělují. A to dokážeme jenom s Vámi! 

Tak neváhejte a zaregistrujte se ZDE a podpořte společně s námi ty, kteří v životě přišli o to nejcennější - být zdráv!

Bude nám ctí, pokud i Vy přijdete podpořit myšlenku zdravého pohybu, aktivního přístupu k nemoci a boje „se sebou samým“.

 Výtěžek z celé akce bude věnován na podporu lidí s roztroušenou sklerózou a zajištění pro ně vhodných typů cvičení a rehabilitace pod dohledem kvalifikovaných fyzioterapeutů znalých problematiky a specifik nemoci a hlavně bez dlouhé čekací doby, která ve státních rehabilitačních pracovištích převládá. Pravidelné cvičení a včasná rehabilitace jsou pro pacienty s RS, vedle medikamentózní léčby, nenahraditelnou součástí jejich životů, oddalující invaliditu a prodlužující aktivní život. Pohyb je životní nutnost, ale i radost.  Obzvláště pro lidi s RS. 

 

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.