×
«
 

Paní primátorka navštívila Rosku

Úvodní obrázekl aktuality

29.3.2023 jsme měli tu čest přivítat v našem centru pro podporu lidí s roztroušenou sklerózou paní primátorku Dagmar Škodovou Parmovou. Paní primátorka se zajímala o onemocnění jako takové, mluvilo se o složitosti situace lidí, kteří jsou touto nevyléčitelnou nemocí zasaženi. Ocenila práci všech zaměstnanců Regionální organizace ROSKA České Budějovice a přislíbila naší organizaci podporu ze strany města České Budějovice.

Paní primátorku velice zaujaly i naše benefiční a osvětové akce na kterých přislíbila účast. 

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI! 

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.