×
«
 

Blíží se Giving Tuesday !

Úvodní obrázekl aktuality

Giving Tuesday, světový svátek dárcovství, podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky. Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, oslavuje se vždy v úterý následující po Dni díkůvzdání a nákupním šílenství na Black Friday. Letos Giving Tuesday připadá na úterý 3. prosince 2019, kdy otevírá charitativní sezónu před Vánoci.

Pokud i Vy chcete pomoci, lze zaslat jakoukoliv finanční částku na účet 242164841/0300. 

Věřte, že žádná částka není malá, a Váš příspěvek pomůže potřebným.  ❤️ Děkujeme ❤️

Pokud nás chcete přijít podpořit osobně, rádi Vás uvidíme!

3.12. jsme si pro Vás, u příležitosti GivingTuesday, připravili den plný cvičení v našem rehabilitačním centru Rosky České Budějovice. Budou zde různé cvičební lekce (posilování, zumba, pilates) a Vy si můžete za příspěvěk 100 Kč vybrat to své. Uděláte něco pro své zdraví a zároveň vyjádříte svou podporu pacientům  s RS.

Veškeré příspěvky půjdou na provoz centra a zpřístupnění potřebné terapie klientům. 

Děkujeme a těšíme se na Vás 

Věra, Petra a Terka  

GivingTuesday

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.