×
«
 

Letošní ročník Trousíme se na Kleť se blíží!

Úvodní obrázekl aktuality

Přinášíme první zprávy letošního ročníku Trousíme se na Kleť!

Kdy: 10.9.2022

Kde: parkoviště Krasetín, start od 9.00

Na vrcholu na Vás čeká, již tradičně, ochutnávka Pita z pivovaru Samson, živá hudba v podání kytaristy Toma Verna a kapely Znitra, pro děti je připravena lesní pedagogika ve spolupráci s Lesy ČR a zapomenout nesmíme ani na tombolu! 

Zaregistrovat se můžete už nyní ZDE

1 dospělá osoba - registrace předem 200 Kč, na místě 250 Kč

1 dítě - registrace předem 100 Kč, na místě 150 Kč

Rodina (až 2 dospělé osoby a 3 děti) registrace předem 500 Kč, na místě 650 Kč

Registrace je platná v okamžiku připsání ceny startovného na sbírkový účet. Při platbě je nutné vyplnit jméno a zaškrtnout políčko Zobrazit částku, jinak nebude možné identifikovat a přiřadit Vaši platbu. Děkujeme za pochopení. 

Výtěžek z akce na podporu lidí s RS a jejich pravidelné rehabilitace.

Těšíme se na Vás! 

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.