×
«
 

Hejbni kostrou s budějckou Roskou!

Úvodní obrázekl aktuality

Už se nám to blíží a dlouho očekávaná akce pro celou rodinu vypukne za pár dní. 

Kdy? V sobotu 19.6.2021 od 13 -17 hodin (turnaje dříve)

Kde? Ve sportovně-relaxačním areálu na Hluboké

A co se bude dít? Budeme sportovat, hrát turnaje v beachvolejbalu registrace zde a mingolfu registrace zde, k dispozici bude workoutové hřiště s lektory z Kvalita profi fitness, k poslechu zahraje kapela P.S.T.K, krev nám rozproudí bubenická skupina AY CARAMBA a chybět nebudou soutěže pro děti, klaun Hugo a tombola! 

Těšíme se na Vás!

Vaše Roska ČB

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.