×
«
 

Nezmrzli jsme!

Úvodní obrázekl aktuality

27.11.2022 proběhla otužilecká akce - PonoRoska - aneb pro lidi s roztroušenou sklerózou noříme se do Malše. Počasí bylo nádherné, svítilo sluníčko, teplota vzduchu byla příjemných 8,5°C, řeky 5,9°C a podpořit lidi s roztroušenou sklerózou přišlo úžasných 99 odvážlivců a otužilců! Za jejich nesobecký čin je čekalo občerstvení od našeho partnera McDonald's, káva a domácí čaj od naší paní ředitelky Věry Švábové. Všichni zaregistrovaní účastníci byli zařazeni do slosování tomboly s dary od našich partnerů a podporovatelů (výsledky slosování ZDE). 

Výtěžek veřejné sbírky je neuvěřitelných 28.550 Kč, což je téměř 41 hodin individuální rehabilitace lidí s nejtěžší formou roztroušené sklerózy a to je opravdu úžasné!

Jak jsme si to užili se můžete přesvědčit v naší fotogalerii - PonoRoska 27.11.2022

Děkujeme všem zúčastněným za podporu a skvělou atmosféru, odvahu jít s námi do ledové vody a hlavně za to, že nejste lhostejní!

Těšíme se zase za rok.Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.