×
«
 

PF 2021

Úvodní obrázekl aktuality
Vážení a milí členové a příznivci Rosky, děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň.
Předvánoční čas nabízí možnost na chvíli se zastavit, vydechnout a bilancovat uplynulý rok. Navzdory nepříznivé epidemiologické situaci a opakovaným restrikcím, jsme obohatili nabídku cvičení v našem rehabilitačním centru, zorganizovali jsme MaRS - 24 hodinový maraton cvičení s roztroušenou sklerózou a pomalu začal pracovat i náš turistický kroužek. Největší událostí byl, bezpochyby, výstup na královnu jihočeských hor - Trousíme se na Kleť. Akce měla úžasný ohlas nejen u veřejnosti, ale i mezi ostatními pobočnými spolky Unie Roska. Stali jsme se tak jejich inspirací a v následujícím roce bude výstup probíhat hned na několika místech České republiky.
Doufáme, že příští rok bude víc nakloněn společnému setkávání a věřte, že toho máme pro Vás mnoho nachytáno. I letos si zacvičíme 19. - 20. 3. 2021 na Marsu, 6.5. 2021 společně Rozsvítíme Budějovice, v září se opět budeme Trousit na Kleť, připravené jsou také 2 rekondiční pobyty a v neposlední řadě pořádně rozjedeme naši (a Vaši) tělocvičnu! 
Přejeme všem krásné Vánoce, veselého Silvestra a šťastný a úspěšný rok 2021!  
Váš tým Rosky České Budějovice
Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.