×
«
 

Webinář „Vakcíny proti COVID-19: Fakty proti strachu".

Úvodní obrázekl aktuality

Jménem Státního ústavu pro kontrolu léčiv si Vás dovoluji pozvat na webinář „Vakcíny proti COVID-19: Fakty proti strachu". Online akce se bude konat V PÁTEK 7. KVĚTNA OD 10 HODIN.
Rádi bychom Vám přiblížili proces vývoje a schvalování vakcín proti nemoci COVID-19, poskytli informace o očkovacích látkách, které se aktuálně v České republice používají a věnovali se i těm, kterými se zabývá Evropská agentura pro léčivé přípravky. Dotkneme se také problematiky nežádoucích účinků a dezinformací.


V průběhu webináře Vám písemně odpovíme na otázky. Dotazům, které zazní nejčastěji, se pak budeme věnovat na konci přednášky.

Podmínkou účasti je registrace na níže přiloženém odkazu. Počet účastníků je omezen, doporučuji tedy s přihlášením příliš dlouho neváhat.

Odkaz na registrační formulář:
https://attendee.gotowebinar.com/register/1791749170185821197

S přáním pevného zdraví

MGR. IRENA STOROVÁ, MHA

Ředitelka

STÁTNÍ ÚSTAV
PRO KONTROLU LÉČIV

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.