×
«
 

Od 7.12. zase cvičíme!

Úvodní obrázekl aktuality

Doba “nicnedělání” končí a my opět otevíráme!!! Od pondělí 7.12. se u nás bude opět cvičit. Sice s omezením - max 5 účastníků (s ohledem na velikost tělocvičny) a v rouškách, ale to pro nás není překážkou a moc se na Vás těšíme. Kdo má zájem přijít si k nám zacvičit - Spirální stabilizaci, Feldenkraisovu metodu či rehabilitaci s Katkou, prosíme o zapsání se do tohoto formuláře .

Takže konec lenošení, šup do tepláků a ještě před Vánoci rozhýbeme svá těla!

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.