×
«
 

Snižte si základ daně až o 30% díky darování

Úvodní obrázekl aktuality

Proč byste měli  přispět na charitu? Uděláte dobrý skutek, odvedete nižší daně (za letošní rok uplatníte dvojnásobný daňový benefit) a sami rozhodnete, kam Vaše peníze půjdou a kde pomohou. Firmy i zaměstnanci si mohou snížit daňový základ o hodnotu daru až do výše 30 % daňového základu namísto standardních 10 %, respektive 15 % .

Pokud i vy uvažujete o finančním daru, o který byste si chtěli na jaře příštího roku snížit daňový základ, je potřeba darovat do konce letošního roku. A pozor – důležitá je i výše Vašeho daru - musí činit v součtu minimálně dvě procenta základu daně, nebo 1 000 korun. Svůj dar můžete také darovat po menších částkách různým organizacím. Součet pak musí činit stanovené minimum.

A Vy, kteří jste letos darovali nebo se teprve chystáte, nezapomeňte zažádat o potvrzení, které pak uplatníte v daňovém přiznání za letošní rok.

ROZHODNĚTE SAMI, KDE VAŠE PENÍZE POMOHOU!!

Máme pro Vás tip

Podpořte lidi s roztroušenou sklerózou!  Číslo účtu veřejné sbírky zde: 242164841/0300 , nebo můžete využít portál Darujspravne.cz

Všem našim podporovatelům srdečně děkujeme a přejeme šťastné a veselé Vánoce a spokojený rok 2023.


Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.