×
«
 

Víkendový kurz spirální stabilizace

Úvodní obrázekl aktuality

Bolí Vás záda? Máte vadné držení těla? Skoliózu? A znáte cvičební metodu Spirální stabilizace páteře, vyvinutou  MUDr. Richardem Smíškem? 

Srdečně Vás zveme na víkendový kurz Spirální stabilizace páteře pod vedením odborné lektorky Ing. Jany Janíčkové.  

Kurz je vhodný pro začátečníky této metody pro léčbu bolestí zad, výhřezů plotének, vadného držení těla a mnoha dalších.

Jedná se o konzervativní léčebnou metodu vyvinutou MUDr. Smíškem, kdy pomocí cvičení s elastickými lany dochází ke zpevnění svalového korzetu. Cílem je zdravý a spokojený člověk bez bolestí. 

Kdy : 2. - 3. dubna 2022, vždy od 9.00 do 17.00 hod

Kde: Rehabilitační centrum Rosky České Budějovice, Lipenská 869/17

Cena kurzu : 3 600 Kč

Registrace ZDE

V ceně kurzu:  

  • 2 denní kurz Spirální stabilizace páteře, který povede Specialista metody SPS/SMS, certifikovaná lektorka a terapeutka – Ing. Jana Janíčková. Během víkendu se pod jejím dohledem naučíte cvičit sestavu základních cviků, která uleví vašim zádům od bolesti
  • Zapůjčení cvičebních elastických lan, speciálních černých balančních podložek, vzduchových balančních polštářů, opěrných cvičebních holí. Všechny pomůcky je také možné zakoupit.

S sebou: Pohodlné oblečení, na nohy ponožky, jídlo na celý den a dobrou náladu :-)

Více se o metodě spirální stabilizace páteře dozvíte zde:  www.prozada.cz a fcb prozada.cz

Těšíme se na Vás

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.