×
«
 

Pojďte s námi cvičit na MaRS! - POZOR, ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ!!

Úvodní obrázekl aktuality

Už jste někdy cvičili na  MaRSu?? Že ne? To je veliká škoda! Přijďte to letos napravit. :-)

Kdy? : 25.3. 2022 od 16.00 - 21.00 a 26. 3. 2022 od 9.00 - 16.00

Kde? : POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ, AKCE PROBĚHNE V TĚLOCVIČNĚ PF JU NA SÁDKÁCH 2a!!!

Vezměte všechny své známé, kamarády, kolegy i rodinu, malé i velké a přijďte si zacvičit a podpořit lidi s roztroušenou sklerózou. A že si letos dáme do těla, se můžete přesvědčit na sami.


Na Gun-eX a sebeobranu je omezená kapacita cvičenců, nutno se zaregistrovat. Bližší informace budou zveřejněny v následujících dnech.

MARS je celorepubliková akce na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou, v Českých Budějovicích pořádaná Roskou České Budějovice. Hlavním organizátorem je NF Impuls. Zapojte se  i Vy! S sebou pohodlný sportovní oděv a dobrou náladu.

Těšíme se na Vás

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.