×
«
 

Hejbni kostrou s budějckou Roskou! 2022

Úvodní obrázekl aktuality

Už víte, co budete dělat 11.6.2022? My ANO!

11.6.2022 se totiž koná druhý ročník Hejbni kostrou s budějckou Roskou! Těšit se můžete na kapelu Chlapi v sobě, vystoupení LSD - akrojógy, kterou si můžete i vyzkoušet, soutěže pro děti, stavění z lega, klauna Huga, tombola, virtuální realita - VirtualLab, pro děti bude připraven edukační program První pomoc od pojišťovny OZP a samozřejmě nesmíme zapomenout na ochutnávku PITA. Tak neváhejte a přijďte s námi strávit pohodovou sobotu 11.6. do Sportovně-relaxačního areálu na Hluboké nad Vltavou a zároveň podpořit lidi s roztroušenou sklerózou!

Těšíme se Vás!

Vaše Rosky ČB

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.