×
«
 

Podpořte nás pohybem

Úvodní obrázekl aktuality

Pomáhat můžete od 16. 6. 2021. 

Průzkum agentury STEM/MARK z roku 2020 vyplývá, že roztroušenou sklerózu provází ve společnosti stále otazníky. 17% dotázaných o této nemoci nemá vůbec žádné povědomí. Proto se stále snažíme informovat veřejnost, odstraňovat mýty a domněnky. Chceme veřejnosti a tím i zaměstnavatelům ukázat, že naši pacienti mohou žít, díky moderní léčbě, téměř normální plnohodnotný život. Ti, kteří takové štěstí nemají, kvůli progresi nemoci či z důvodu vyššího věku, potřebují pomoc od společnosti. Naše předchozí akce nás poučily, že je potřeba spojit edukaci s něčím zábavným, co již na začátku zaujme různé věkové kategorie, nejlépe celé rodiny. Tyto skutečnosti nás vedly k uspořádání akce Trousíme se …na kopce po celé ČR. Z nadačního příspěvku zaplatíme pronájem, dopravu, technické a materiálové zajištění na 6 akcích po celé republice. Smyslem této akce je pak umožnit veřejnosti nenásilnou formou porozumět životu lidí s roztroušenou sklerózou.


Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.