×
«
 

MaRS startuje!!! Přidejte se!

Úvodní obrázekl aktuality

Letošní netradiční MaRS - maraton s roztroušenou sklerózou právě začíná! 

Zde jsou slibované odkazy na cvičební videa, tak doufáme, že si je užijete :-) A neotálejte, budou aktivní pouze 24 hodin!

Kruhový trénink pod vedením Bc. Ivety Růžičkové a Bc. Štěpánky Gurecké

Nordic walking pod vedením Mgr. Lenky Šedové PhD.

Feldenkraisova metoda pod vedením Jitky Hosnedlové

Jóga pod vedením Marcely Hanuschové Mukti

Kruhový trénink pod vedením Mgr. Edity Struskové

Také si můžete poslechnout zajímavý rozhovor s Bc. Věrou Švábovou nejen o MaRSu :-)

Všechna videa jsou pro Vás k dispozici zdarma, mrzí nás, že se s Vámi nemůžeme setkat a akci uspořádat tak, jak jsme zvyklí a chtěli jsme Vám to vynahradit alespoň takto. Pokud se rozhodnete nás podpořit na účet Veřejné sbírky č.ú. : 242164841/0300 nebo na portálu Darujspravne.cz, budeme moc rádi. Vaše pomoc je pro nás nepostradatelná, bez ní bychom nemohli plnit naše poslání - Jsme tady, abychom pomáhali nejen lidem s roztroušenou sklerózou, propojili svět zdravých a nemocných a pomohli vést plnohodnotný život všem, co jej chtějí aktivně prožít. 

Akce je podpořena z rozpočtů Magistrátu města České Budějovice a Jihočeského kraje. Záštitu nad akcí převzali primátor města České Budějovice, pan Ing. Jiří Svoboda a paní doc. Ing. Lucie Kozlová, Ph.D, náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje.

DĚKUJEME, bez Vás by to nešlo!


Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.