×
«
 

Nordic walking - přidejte se! - NOVÝ TERMÍN 9.9. 16.00

Úvodní obrázekl aktuality

Přinášíme Vám novinku - lekce NORDIC WALKINGU pod vedením odborné lektorky Mgr. Lenky Šedové Ph.D. První lekce se uskuteční v pondělí 9.9.2021 od 16 hodin. Sraz bude na parkovišti u Kauflandu v Českých Budějovicích - z boku, kde je zásobování a po krátké teoretické průpravě si vše společně vyzkoušíme ve Stromovce. Že nemáte hole? To vůbec nevadí, můžeme Vám je zapůjčit. 

Cena za jednu lekci je 100 Kč/osoba. 

V případě zájmu se , prosím zaregistrujte zde a poté uhraďte částku 100 Kč na účet č. 233003835/0300.  Jako variabilní symbol uveďte svůj tel. a do poznámky své jméno.

Těšíme se na Vás!

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.