×
«
 

SOUTĚŽ - SEVEN SUMMITS - Hýbej se a vyhraj!

Úvodní obrázekl aktuality

Zapojte se do krokovací soutěže Seven Summits, která je součástí jubilejního 10. ročníku maratonu MaRS. Pojďte s námi zdolat 7 vrcholů světových kontinentů v průběhu 7 týdnů! Ujít tolik metrů, kolik dosahuje výška hory vyhlášené v daném týdnu. Začínáme nejvyšší horou Austrálie a Oceánie se 4 884 m a naším cílem je pokořit asijskou horu Mount Everest - na kterémkoliv místě ujít minimálně 8 848 metrů.

M, jako MaRS, mapa, mountain, meta a možnosti, které má každý někde jinde.

Pro někoho je výšlap na nejvyšší horu světa nepřekonatelný, a proto zapojte své rodinné příslušníky a přátele. Kdo může zdolá horu v jednom dni, kdo nemá takovou kondici, zdolá horu v průběhu daného týdne. Přihlaste se každý, kdo má chuť se hýbat, není cílem se za každou cenu zničit, ale mít radost z toho, že jsem se na cestu vydal. Pravidelný pohyb je zejména pro pacienty s RS velice důležitý, načerpejte společně s námi novou energii!

Krokovací soutěž spouštíme 25. ledna 2021. Více informací najdete na našem maratonském webu: http://maratonmars.cz/aktualne/seven-summits/


Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.