×
«
 

Netradiční procházky

Úvodní obrázekl aktuality

Vypadá to, že se pandemická situace začíná pomalinku vyvíjet v náš prospěch (ťuky ťuk) a budeme se moci zase začít setkávat! Na 13.5.2021 jsme si pro vás připravili Netradiční procházku zaměřenou na trénování paměti s odbornou lektorkou paměťových technik, paní Helenou Žahourovou, která ví, jak na "nezapomínání". 

1,5 hodinová procházka se bude konat v ulicích Havlíčkovy kolonie a zjistíme na ní, jak využívat pravou mozkovou hemisféru pro lepší paměť a jak trénovat pozornost a paměť při obyčejné cestě městem . 

Ve skupině bude max 10 účastníků, chvilku se budeme procházet, chvíli postávat a povídat. Bude to fyzicky nenáročná procházka, vhodná pro každého, mohou se zúčastnit i vozíčkáři a majitelé chodítek či francouzkých holí.

Cena za procházku je 130 Kč. 

Termín konání: 13.5.2021 od 15.00, parkoviště u točny autobusu č.21 u Malého jezu, abychom se dobře našli :-).

Pokud se chcete procházky zúčastnit, vyplňte prosím registrační formulář a uhraďte částku 130 Kč na účet č. 233003835/0300. Jako variabilní symbol uveďte své tel. č. 

Těšíme se na Vás!Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.