×
«
 

Rozsviťme Budějce

Úvodní obrázekl aktuality

Tak jako slunečnice natáčí svůj květ ke slunci, tak se i pacienti s roztroušenou sklerózou obracejí k naději v pochopení, podporu a plnohodnotný život i s touto zákeřnou diagnózou. A my jim chceme, společně s Vámi, ukázat, že na to nejsou sami, že stojí za to bojovat, už jen pro všední maličkosti, jako je dojít si nakoupit, uvařit kávu, vzít dítě do náručí... a ŽÍT! Proto se 31.5.2021 rozsvítí srdce Budějovic - náměstí Přemysla Otakara II. slunečnicemi, dobrou náladou, hudbou kapel Danger rock a ZNITRA a vystoupením Hlubockých princezen. Přijďte také vyjádřit podporu těmto lidem a odnést si domů krásnou, nakvetlou živou slunečnici! Celá událost volně navazuje na celorepublikovou kampaň nadačního fondu Impuls, který je zároveň i partnerem akce.

Výtěžek akce bude použit na rehabilitaci lidí s roztroušenou sklerózou.

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.