×
«
 

Nejnovější zprávy - Trousíme se na Kleť

Úvodní obrázekl aktuality
Přátelé …. Situace a počasí nám nepřejí. V sobotu bude počasí na Kleti spíše pro otrlé, ale nás to nezastaví. Vytáhli jsme ze šuplíčku „plán BÉ“ a pokračujeme dál. Vždyť i časté změny plánů k životu pacientů s roztroušenou sklerózou (vlastně k životu nás všech) patří a jet dál se prostě musí! Vy co si nechcete nechat tuto mimořádnou akci ujít ať se děje, co se děje, buďte na startu od 9.00 do 12.00 hodin, pak už tam nikoho nenajdete ☺. I program na vrcholu bude upraven, ale nebojte se, o tombolu nepřijdete.
A teď to nejlepší.  Vy co si netroufáte  vystoupat na Kleť,  můžete být také u toho, info z akce bude FB a IG. A co víc …, můžete se aktivně zúčastnit tomboly o zajímavé ceny,  stačí si zaregistrovat startovní číslo na odkazu: Trousíme se na Kleť - registrace , zaplatit startovní poplatek  na sbírkový účet 242164841/0300 (jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo), a pak z pohodlí domova sledovat losování tomboly. Výherce zveřejníme na našich webových stránkách v úterý 29.9.2020. Ceny si budete moci vyzvednout během příštího týdne v ROSCE České Budějovice, Lipenská 869/17 od 8.00 do 17.00 hod. DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU A POCHOPENÍ, SPOLEČNĚ TO DÁME! 

Těšíme se na Vás.

Roska ČB

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.