×
«
 

Kurz spirální stabilizace páteře pro začátečníky

Úvodní obrázekl aktuality

Ať už jsou vaší motivací záda bez bolesti, zlepšení držení těla nebo posílení svalů, naučte se základní sestavu cviků na dvoudenním kurzu pro dospělé. Během víkendu se naučíte základní sestavu cviků, jejich bezchybné provedení a zaměříte se na zautomatizování správných pohybů při cvičení. Cílem kurzu je vytvoření dlouhodobého léčebného plánu pro domácí péči. Více informací na www.prozada.cz

Po absolvování kurzu je možné navštěvovat lekce spirální stabilizace u nás, v rehabilitačním centru Rosky České Budějovice.

Rezervace termínu na tel. 703 374 692.

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.