×
«
 

Pomáhat lze i 2x jedním skutkem

Úvodní obrázekl aktuality

Chtěli byste pomoci potřebným a přemýšlíte jak na to? A chcete pomoci rovnou 2x? Máme pro Vás malý tip... Darujte krevní plazmu v odběrovém centru Plasmafera České Budějovice - to je Váš první dobrý skutek - a finanční odměnu za tento odběr darujte do kasičky Rosky České Budějovice umístěnou na recepci - to je Váš druhý dobrý skutek! A to vše stihnete za hodinu!

Tak, jako paní Michaela Šlencová, které za tento nezištný počin moc a moc děkujeme ❤ Ceníme si lidí, kteří svoje zdraví neberou jako samozřejmost, cítí v sobě za ně vděk a snaží se pomoci těm, kteří takové štěstí nemají a jejich pomoc potřebují. Nikdy nikdo nevíme, kdy ji můžeme potřebovat i my sami, či někdo z našich blízkých. Je úžasné, že i v této nelehké době stále existují lidé, pro které je solidarita samozřejmostí. 

Pokud jste již nad dárcovstvím uvažovali, věřte, že TEĎ je ta správná chvíle začít!

 

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.