×
«
 

Pohár O mosazného Budhu

Úvodní obrázekl aktuality
V sobotu, 3.9. jsme měli tu čest být u 1.ročníku charitativního nohejbalového turnaje trojic "O mosazného Budhu", který se konal v českobudějovickém sportovním areálu "U Špačků".
Počasí bylo krásné a celou akci provázela skvělá atmosféra, výborné jídlo a dobrá nálada. Turnaj byl napínavý a nakonec jej vyhráli borci z firmy KUHN Center CZ, kterým patří i naše gratulace. 
Naše poděkování patří pořadatelům této akce KOVOŠROTGROUPCZ a všem zúčastněným týmům - díky jejich účasti v turnaji se pro ROSKU České Budějovice vybralo úžasných 26 000 ,- Kč! 

DĚKUJEME! ❤

Získané prostředky budou využity pro rehabilitaci lidí s roztroušenou sklerózou. 

Více foto naleznete ve 

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.