×
«
 

Gratulujeme!!!

Úvodní obrázekl aktuality
PONOROSKA je ukončena, ceny rozdány, gratulujeme vítězům! 

A kolik se nám podařilo vybrat? Jakou částkou jste přispěli na rehabilitaci lidí s roztroušenou sklerózou?  V kasičce a na transparentním účtu přistálo celkem 9.660,- Kč. 
Děkujeme každému, kdo se zapojil do podpory lidí s RS, ať už příspěvkem, ponorem jinde či s námi na Maláku. Jste prostě skvělí! Už se na Vás těšíme na dalších akcích, nejbližší proběhne (když pánbůh dá a vláda dovolí) už 6.5.2021 na náměstí Přemysla Otakara II - Rozsviťme Budějce! A čím že si budeme svítit? Na přece slunečnicemi a úsměvem za poslechu kapel Danger rock a Znitra a dobré nálady si zase po dlouhé době užijeme krásné a pohodové odpoledne. 

Těšíme se na Vás!!!

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.