×
«
 

Netradiční procházky - potrénujte s námi paměť

Úvodní obrázekl aktuality

Pojďte s námi na příjemnou procházku a naučte se pamatovat si s s odbornou lektorkou paměťových technik, paní Helenou Žahourovou.

Během naučné procházky se dozvíte, jak na nezapomínání.

Procházet se budeme 5.10.2021 v ulicích Havlíčkovy kolonie od 15.00 do cca 17.30. Chvíli budeme chodit a chvíli postávat a povídat.

Cena za procházku je 130 Kč. Ve skupině může být až 10 účastníků. Pokud víte o někom, komu by se určitě hodilo naučit se nezapomínat, neváhejte a vezměte jej sebou :-).
Sraz bude v 15.00 hod. v Havlíčkově kolonii na parkovišti u točny autobusu č.21 u Malého jezu. Protože je kapacita omezena, aby se paní lektorka mohla věnovat všem účastníkům naplno, registrujte se, prosím, pomocí tohoto formuláře.

Cenu, prosím, uhraďte  po registraci na č. ú.: 242164841/0300, jako variabilní symbol uveďte své tel. č. a do poznámky své jméno. 

Tak co říkáte, přidáte se k nám ? :-)

Odkaz na stránky paní lektorky: https://helenazahourova.cz/

Na všechny případné otázky Vám odpoví Pavla na tel. č. 604 568 478.

Těšíme se na Vás

Sdílet:

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

QR kód Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.