×
«

Jsme tu, abychom pomáhali pacientům s roztroušenou sklerózou!!

Online Feldenkraisova metoda

Přinášíme Vám malou ukázku a vysvětlení, jak vlastně tato metoda funguje. Videem Vás provází Jitka Hosnedlová, lektorka Feldenkraisovy metody. V případě zájmu o online lekce se zaregistrujte na tomto odkazu přihláška na lekce

Ukázka Feldenkraisovy metody - online

Cena lekce pro členy Rosky České Budějovice je 50 kč, pro ostatní 70 kč. 

A kdo by chtěl raději cvičit u nás v tělocvičně, rádi ho uvidíme, sice s rouškou a v počtu max 5 osob, ale zato naživo!

I Vy můžete pomoci

Znáte to? Ráno se probudíte a celé tělo Vás bolí, jste unavení, jen cesta do koupelny se stává téměř nadlidským výkonem, nemluvě o práci, která na Vás čeká. Asi chřipka. Pár dní si poležíte a jste opět jako rybička. U pacientů s roztroušenou sklerózou je ale takováto únava trvalým souputníkem a boj a s ní i dalšími příznaky nekončící.. Vaším příspěvkem pomáháte vytvořit těmto lidem místo, kde mohou otevřeně mluvit o svých problémech, získávat nové informace a v neposlední řadě podstupovat nezbytnou rehabilitaci a spolupodílet se na zlepšení svého stavu už jen proto, aby si sami mohli zavázat tkaničku u boty, uvařit kávu, dojít nakoupit či zvednout dítě do náruče … a ŽÍT!!!

Vyrovnat se s diagnózou nevyléčitelného invalidizujícího onemocnění

Lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní, důstojný a plnohodnotný život

Dosáhnout dostupnosti komplexní rehabilitace pro všechny lidi s roztroušenou sklerózou

Realizovat informační a mediální kampaně pro veřejnost i pacienty

I Vy můžete pomoci

Otevřete aplikaci pro bankovnictví na vašem telefonu a načtěte kód pro QR platbu. Částka je nastavena na 250kč, nebo ji můžete změnit na libovolnou výši. Pak už jen stačí potvrdit.